WhatsApp-Image-2018-12-15-at-10.13.11

نکات مهم در انتخاب تالار پذیرایی برای جشن عروسی

یکی از مهمترین مراحل برنامه ریزی جشن عروسی انتخاب تالار پذیرایی مناسب است. برای انتخاب تالار، باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید و معیارهای متعددی را در ذهن داشته باشید. در اینجا برخی از مهمترین معیارها برای انتخاب تالار محل برگزاری عروسی را ذکر می کنیم. با تالار داک همراه باشید.

موقعیت شهری و سهولت دسترسی

تالار محل برگزاری جشن عروسی شما می بایست از نظر موقعیت جغرافیایی و دسترسی شهری ، وضعیت مناسبی داشته باشد. شاید مهمترین موضوع در انتخاب تالار عروسی همین باشد. چرا که مهمانان شما می بایست این مسیر را طی کنند و چنانچه دسترسی به محل برگزاری عروسی شما بنا به دلایلی مثل : ترافیک و یا واقع شدن در خارج از شهر ، مشکل باشد باعث نارضایتی مهمانان شما خواهد شد. از طرفی سعی کنید تالار یا محل برگزاری عروسی را در نزدیکی آرایشگاه عروس و آتلیه عکاسی خود انتخاب کنید؛ چرا که خود شما هم می بایست این مسیر را طی کنید و چنانچه این اماکن دور از هم باشند، خودتان دیر به مراسم جشن خواهید رسید. هیچ چیز بد تر از این نیست که عروس و داماد موقع شام به جشن خود برسند!

ظرفیت تالار جشن عروسی

وسعت تالار محل برگزاری جشن عروسی شما ارتباط مستقیم با تعداد مهمانان شما دارد. اگر تعداد مهمانان شما کم است، سالن بزرگ و وسیع برای برگزاری عروسی شما مناسب نیست چرا که مهمانان شما در آن پراکنده می شوند و عروسی شما خلوت و سرد به نظر می رسد. بنابراین در صورتی که تعداد مهمانان شما کم است، یک سالن کوچکتر را برای پذیرایی در نظر بگیرید. در ضمن درهر صورت ، از مسئول تالار سوال کنید که در صورت لزوم آیا صندلی اضافه برای پذیرایی دارند یا خیر؟

بیشتر بخوانید
ماشین عروس و دغدغه دامادها

فضای تالار پذیرایی

سقف سالن یا تالار پذیرایی باید بلند باشد . سالن های با سقف کوتاه دلگیر هستند و مهمانان احساس خفگی خواهند کرد. سقف تالار از نکاتی است که حتما باید در هنگام انتخاب تالار محل برگزاری عروسی ، به آن دقت کنید. همچنین سالن های بدون ستون، مناسب ترند؛ چراکه سالن را بزرگتر نشان می دهد و جلوه بهتری دارد.

تالار پذیرایی - تالار داک

پارکینگ اتومبیل ها

پارکینگ یکی از مهمترین امکاناتی است که باید به آن توجه کنید. تالار پذیرایی که جشن عروسی خود را در آن برگزار می کنید حتما باید مجهز به پارکینگ برای اتومبیل ها باشد. قطعا بیشتر مهمانان شما با اتومبیل شخصی خود به عروسی شما می آیند و علاقه ندارند مدت زیادی را در خیابان های اطراف به دنبال جای پارک بگردند و در نهایت نگران امنیت اتومبیل خود باشند.

میز شام عروس و داماد

معمولا تالار های پذیرایی ، یک میز جداگانه را برای صرف شام عروس و داماد در نظر می گیرند و آن را با گل و شمع و … تزئین می کنند. به طور کلی اگر از نظر هزینه مشکلی نداشته باشید ، ایده خوبی است و می تواند شکلی رمانتیک به مجلس شما بدهد. ضمن اینکه در عکس و فیلم عروسی شما نیز ماندگار خواهد شد.

سرویسهای بهداشتی و سایر امکانات

سرویسهای بهداشتی را فراموش نکنید. خصوصا اگر عروسی شما در فصل های سرد سال برگزار می شود. حتما بررسی کنید که سرویسهای بهداشتی به اندازه کافی وجود داشته باشند و در عین حال تمیز و بهداشتی هم باشند. امکانات دیگری مثل اتاق بازی بچه ها ، رختکن های زنانه و … نیز از نکاتی هستند که می بایست به آنها توجه کنید.

تالار پذیرایی - تالار داک

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد