1518437309_TXIHWLRVRV

ماشین عروس و دغدغه دامادها

شما به عنوان داماد برای انتخاب ماشین عروس دو راه دارید؛ یا ماشین خودش را گل بزند، یا ماشین دیگری را. این دیگری می‌تواند یک آشنا مثل فامیل یا دوست باشد و یا یک غریبه که ماشین را به داماد کرایه می‌دهد. اگر می‌خواهید ماشین خودتان را گل بزنید تنها دغدغه موجود انتخاب یک گل فروشی و انتخاب طرح مناسب برای تزیین ماشین‌تان است. اما اگر ماشین ندارید یا ماشین تان را برای گل زدن مناسب نمی‌دانید، باید با دوست و فامیل و یا موسسه کرایه اتومبیل وارد مذاکره شوید.

ماشین عروس - تالار داک

نکاتی در مورد کرایه کردن ماشین عروس

اولین نکته این است که می بایست تضمین‌های محکمی را بر اساس شرایط اجاره دهنده ارائه کنید. تضمین‌هایی از قبیل پول نقد، سند ملکی و یا هر تضمین دیگری که اجاره دهنده خودرو در نظر گرفته باشد. هرچه خودرو گرانقیمت تر باشد میزان تضمین‌های دریافتی هم افزایش می یابد. این تضمین‌ها برای این است که اگر با آن ماشین تصادف کردید اجاره دهنده بتواند خسارات برآوردی را از محل تضمین‌های شما تامین کند. بنا بر این پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از کرایه ماشین عروس خوب ماشین را بررسی کنید تا احیانا خسارتی را که شما در آن مقصر نبودید بر عهده نگیرید. ما پیشنهاد می‌کنیم ماشین را با راننده اجاره کنید که این کار تا حد زیادی ریسک های خسارت به خودرو را به حداقل می‌رساند.

چه ماشینی را انتخاب کنیم؟

این مسئله به میزان بودجه‌ای دارد که برای این کار در نظر گرفته‌اید بستگی دارد. به طور کلی دو دسته انتخاب می‌تواند برای ماشین عروس مناسب باشد؛ ماشین‌های مدرن و ماشین‌های کلاسیک. انتخاب هر کدام از این دو سبک به سلیقه شما بستگی دارد. از لحاظ اقتصادی احتمالا کرایه یک ماشین عروس کلاسیک تمیز به صرفه‌تر خواهد بود. (مثلا یک بنز معماری تمیز) از نظر زیبایی شناسی یک خودروی تیره رنگ و متالیک می‌تواند جلوه و شکوه بیشتری به مراسم شما بدهد.

بیشتر بخوانید
نکات مهم در انتخاب تالار پذیرایی برای جشن عروسی

نکاتی در مورد تزیین ماشین عروس

گذشته از آن که ماشین را کرایه کرده‌اید یا برای خودتان است، باید آن را تزیین کنید. کیفیت و کمیت تزیین ماشین عروس باز هم به میزان بودجه شما بستگی دارد. به طور کلی می‌توان از گل‌های طبیعی یا مصنوعی برای این کار استفاده کرد. طبعاً گل‌های مصنوعی از لحاظ هزینه‌ای به صرفه تر هستند. همچنین برای کنترل هزینه‌ها می‌شود از گل‌های طبیعی ولی با تعداد کمتر استفاده کرد. نکته دیگری که باید برای تزیین به آن توجه کرد، تناسب رنگ خودرو و تزیینات است که در صورت انتخاب درست، جلوه بهتری به ماشین عروس می‌دهد.

ماشین عروس را خودمان برانیم یا راننده؟

اگر آقای داماد رانندگی بلد نباشد که حتما توصیه می‌شود ماشین را با راننده کرایه کند ولی این قضیه به میل شما و سبک ماشین عروس شما بستگی دارد! معمولا مناسب‌تر این است که خود شما به عنوان داماد راننده باشید. مگر اینکه یک ماشین گران قیمت کرایه کرده باشید که در این صورت برای کاهش مسئولیت، بهتر است ماشین را با راننده کرایه کنید.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد