خرید-گیفت-عروسی

ایده‌هایی جذاب برای تهیه گیفت عروسی

گیفت عروسی هدیه ای کوچک است که عروس و داماد برای مهمانان جشن عروسی تدارک می بینند تا از حضور آنها در عروسی شان تشکر کنند. همین طور به نشانه یادبود عروسی نزد مهمانان به یادگار می ماند و هدیه ای خاطره انگیز خواهد بود. بنابراین بهتر است که در انتخاب هدیه عروسی خود دقت کنید تا در پایان شب عروسی با مهمانانتان با هدیه ای ویژه و خاطره انگیز خداحافظی کنید.
در قرن شانزدهم عروس و داماد های اشراف زاده فرانسوی برای اولین بار در جشن عروسی شان ، جعبه هایی کریستالی به عنوان گیفت عروسی برای مهمان ها در نظر گرفته شد. این جعبه های کریستالی از قند و بادام پر شده و به طرز زیبایی تزئین شده بود. قند یکی از مواد گران قیمت در قرن شانزدهم محسوب می شد. به این ترتیب می توان فرانسوی ها را اولین کسانی دانست که از این محصول استفاده کردند.
در این مقاله بر اساس جنس گیفت عروسی به ارائه ایده‌هایی جذاب می‌پردازیم.

گیفت کاغذی

تولیدی های زیادی در زمینه تهیه گیفت عروسی فعالیت می کنند که همیشه خرید گیفت کاغذی در سبد پیشنهادی آنها قرار دارد. گیفت کاغذی ها بسیار متنوع هستند و می توانند با ایده های گوناگونی اجرا شوند. مقواهای کوچکی که به اشکال گوناگون و با حجم های ابتکاری هدیه داده می شوند همیشه حاوی کلماتی هستند که مهمان ها را به یاد جشن عروسی تان می اندازد. فراموش نکنید در گیفت کاغذی دست ساز خود از کلمات نوشتاری هم استفاده کنید.

گیفت عروسی- تالار داک

گیفت فلزی

گیفت فلزی هم در همه فروشگاه های فروش لوازم عروسی پیدا می شود. این گیفت ها در اشکال کالسکه بهترین انتخاب به عنوان گیفت عروسی هستند که هرگز هم از بین نمی روند. امروزه اشکال جالبی برای گیفت فلزی نظیر دوچرخه، کره های تو خالی و توپک، حجم های هندسی و قلب در بازار موجود است.

گیفت شیشه‌ای

اگر برای جشن عروسی تان به دنبال خرید گیفت دوست داشتنی هستید پیشنهاد می کنم گیفت شیشه ای را انتخاب کنید. لوله های شیشه ای با انواع شکلات، اسمارتیز و دراژه های رنگی پر شده بهترین هدیه برای مهمان هاست.

بیشتر بخوانید
نکاتی در مورد میز شام عروس و داماد

گیفت شکلاتی

شکلات ها از تنوع زیادی برخوردار می باشند و با کمی خلاقیت می توان شکلاتی با طرح جالب و ابتکاری را انتخاب کرد. تزیین شکلات هم می تواند با توجه به ذوق و سلیقه شما انجام شود.

گیفت شمعی

گیفت شمعی را با یک ربان و یا برچسب های کاغذی تزئین کنید و مهمان ها را خوشحال کنید. شمع ها همیشه در بین گیفت عروسی وجود دارند. حتی می توانید یک جمله اختصاصی هم روی برچسب ها بنویسید.

گیفت عروسی- تالار داک

گیفت پلی استر

از پلی استر گیفت های کوچک و هیجان انگیزی ساخته می شود که مخصوص تشریفات عروسی است. گیفت پلی استر ماندگاری بیشتری از گیفت کاغذی دارد و می تواند با طراحی و سلیقه شما انجام شود. البته امکان ساخت گیفت پلی استر در منزل وجود ندارد ولی می توان با خریداری گیفت های ساده و تزئین پلی استر آن ها را خاص تر و زیباتر کرد.

گیفت نمدی

کیف های نمدی دستی و رودوشی این روزها خیلی مد شده است و اکثر افراد نمونه ای از این کیف ها را در اختیار دارند. به راحتی می توانید با استفاده از نمد گیفت عروسی درست کنید. نمد به راحتی برش می خورد و قابلیت ایجاد طرح های مختلف را دارد. در استفاده از نمد کاملا می توانید آزادانه عمل کنید و هر هدیه ای را که دوست دارید برای مهمان ها تهیه کنید.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد