TOPviog

لحظاتی خاطره انگیز در جشن عروسی

برخی از لحظات در جشن عروسی وجود دارند که حتما باید آنها را ثبت کرد. در این مطلب بنا داریم تا تعدادی از این لحظات که دیگر تکرار نخواهند شد و حتماً باید در فیلم و عکس عروسی ثبت شوند را توضیح دهیم.

آخرین لحظات دوران مجردی داماد

بهتر است از لحظات شاد شروع کنیم. یکی از جذاب‌ترین سکانس های فیلم عروسی و هم چنین خاطره انگیزترین عکس هایی که لبخند بر لب هر بیننده ای خواهد نشاند، لحظه حضور داماد در جمع دوستانش در آخرین دقایق دوران مجردی اش است. این سکانس باید در یک جای خلوت و بدون موسیقی باشد. شوخی ها، خاطره ها، نظراتی که دوستان درباره او می دهند و خلاصه همه چیز عالی و خاطره انگیز است. این لحظات را از دست ندهید و آنها را ثبت کنید. باز هم تاکید می کنیم که زیبایی این لحظات در طبیعی بودن آنهاست.

خداحافظی عروس با اتاق خصوصی خودش

ثبت این قسمت در فیلم عروسی در بسیاری از کشورها جایگاه ویژه ای دارد. این یک سکانس نوستالژیک است. عروس در اتاقش، همان اتاقی که در آن بزرگ شده و روزهای کودکی و نوجوانی خود را در آن گذرانده، درباره وسایل اتاقش، عروسک هایش، تزئینات، کتاب ها، میز تحریر و هرآنچه که برایش ارزشمند است توضیحات کوتاهی می دهد و با اتاق خود خداحافظی می کند. البته بهتر است از روز قبل این اتاق مرتب و منظم شود.

لحظه خداحافظی عروس و داماد با خانواده

شاید تلخ‌ترین سکانس فیلم همین سکانس باشد. لحظاتی که عروس و داماد با اعضای خانواده خود خداحافظی می کند، جزو مهمترین لحظاتی هستند که باید در عکس ها و فیلم جشن عروسی ثبت شوند. البته ثبت این لحظات هرچقدر واقعی تر و طبیعی تر باشد ارزشمند تر است و نباید این لحظات ساختگی و کارگردانی شده باشند زیرا این یک فیلم هنری نیست بلکه ثبت لحظات واقعی زندگی است.

جشن عروسی - تالار داک

بیشتر بخوانید
ایده‌هایی جذاب برای تهیه گیفت عروسی

مهمانان خاص

سالمندان فامیل و بزرگترها، همکاران و اشخاص مهمی که به عروسی شما آمده اند، دوستانی که از راه دور مثلاً از شهرهای دیگر و یا از خارج از کشور آمده اند و سالها است که آنها را ندیده اید و شاید تا سالها بعد هم نبینید، ، همگی به نوعی مهمانان ویژه شما محسوب می‌شوند. شاید دیگر چنین فرصتی در زندگی تان تکرار نشود که این افراد را دور هم جمع کنید. بنابراین لیست آنها را به سرپرست تیم عکاسی و فیلم برداری عروس تان بدهید و تاکید کنید که از شما وقتی که در کنار آنها هستید عکس و فیلم بیشتری تهیه کنند.

پشت صحنه و اتفاقات غیرمنتظره

در تمام جشن های عروسی اتفاقاتی پیش می آید که غیر منتظره و خارج از کنترل هستند. مثلا بارش برف یا باران، تغییرات آب و هوایی، قطع شدن برق و غیره. به جای اینکه مضطرب، نگران و یا عصبانی شوید بهتر است این وقایع را بپذیرید و سعی کنید به آن به چشم یک خاطره نگاه کنید. از تیم فیلم برداری و عکاسی بخواهید این لحظات را برایتان ثبت کنند. هم چنین پشت صحنه ها و لحظاتی که عروس و داماد بدون توجه به دوربین ها در حال صحبت و شوخی و خنده با یکدیگر یا با مهمانان هستند جزء زیباترین لحظات عروسی است. این لحظات را حتما ثبت کنید چرا که در آینده جزو خاطره انگیز ترین تصاویر زندگی شما خواهند شد.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد