Padraig

انتخاب مدل موی داماد

طراحی مدل موی داماد یا یک مدل موی مناسب برای هرشخصی نیاز به فاکتورهایی مانند در نظر گرفتن چهره و اجزای صورت، نوع پوشش لباس، شخصیت فرد، جنس و رنگ و تراکم مو و از همه مهمتر سلیقه او بستگی دارد. اما اگر قرار باشد یک کار حرفه‌ای انجام شود، نیاز به زمان بندی مناسب جهت طراحی و اتود زدن روی داماد است تا بتوان با در نظر گرفتن تمام فاکتورها برای شب عروسی یک مدل موی جذاب و استایل منحصر به فرد برای یک داماد ایرانی خلق کرد. برای شب عروسی و برای یک داماد ایرانی مدل موهای کلاسیک مناسب است و تا حد ممکن باید سلایق داماد در نظر گرفته شود و خاص ترین و بهترین مدل موی داماد انتخاب شود.

در ادامه به بررسی چند نکته در مورد آرایش موی داماد می‌پردازیم.

مدل موی ساده و کلاسیک که موها در قسمت بالای سر بلندتر بوده و به زیبایی آراسته شده‌اند برای شب دامادی انتخاب مناسبی است.

انتخاب مدل موی داماد

مدل موی محوشونده یکی از جدیدترین مدل موی مردانه است. این مدل مو برای داماد بسیار مناسب است و استایل آن‌ها را خاص‌تر می‌کند. حالت پف موها در جلوی سر نیز یک انتخاب مناسب برای داماد است.

مدل موی محوشونده هماهنگی خوبی با ته‌ریش مردانه دارد و جذابیت آقایان را بیشتر می‌کند. این مدل مو نیز حالتی جدید و مدرن داشته و برای مراسم عروسی و یا عقد نیز بسیار مناسب است.بسیاری از آقایان ترجیح می‌دهند که مدل موهایشان در روز عروسی بسیار مرتب و شیک باشد. این مدل مو که حالت محوشدگی اندکی دارد، یک انتخاب ایده‌آل برای شب دامادی است.

بیشتر بخوانید
لحظاتی در جشن عروسی که از ثبت آن‌ها نباید غفلت کرد!

ایجاد یک خط مشخص در کنار موها می‌تواند استایلی متفاوت را برایتان ایجاد کند. موهایی که به یک اندازه کوتاه شده‌ و به یک سمت حالت داده شده‌اند، یکی دیگر از انتخاب‌های مناسب برای آقای داماد است.

گاهی آقایان ترجیح می‌دهند که موها و ریش و سبیلشان در یک سطح باشد و فقط با مرتب کردن آن، ظاهری مناسب برای روز عروسی خود ایجاد کنند. این مدل ساده نیز یک انتخاب مناسب می باشد.

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد