خرید عروسی

مهم ترین مسائلی که در خرید عروسی باید به آن توجه کرد

خرید عروسی از لحاظ خاطره سازی دست کمی از خود عروسی ندارد. وقتی از اکثر عروس و دامادهای قدیمی هم در مورد روز خرید عروسی بپرسید، اطلاعاتی را با جزئیات در اختیار شما قرار می‌دهند. این نشان از اهمیت این روز برای عروس و دامادها است. حتما تا امروز زوج های جوان زیادی را دیده اید که دست در دست هم و با جان و دل برای شروع زندگی ای جدید و نو برای خرید عروسی شان مجتمع ها و پاساژهای خرید را زیر و رو می‌کنند تا تمام آنچه را که باید، بدون هیچ کم و کاستی تهیه کنند. ما در اینجا برای اینکه خرید کامل‌تر و بهتری داشته باشید، یک لیستی از مهم ترین اقلام خرید عروسی تهیه کرده ایم؛ پس با ما همراه باشید.

حلقه ازدواج

مهمترین مورد در خرید عروسی حلقه ازدواج است. این روزها بیشتر حلقه‌های ست روی بورس هستند و رنگ طلای سفید طلایه دار ماجراست اما باز هم همه چیز به سلیقه ی شما و مهم تر از همه به بودجه شما بستگی دارد. بد نیست تا در بازار زرگرها هستید به سراغ سرویس طلا عروس خانم هم رفته و کار خرید سرویس طلا را هم انجام داده و خیالتان را راحت کنید.

خرید عروسی

ساعت عروس و داماد

این روزها ساعت‌های ست زیادی در رنگ های نقره ای و طلایی روانه بازار شده اند که می تواند جزو اولویت خریدتان باشد. اگر نه که می توانید هر کدامتان به سلیقه ی شخصی خود ساعتی انتخاب کرده و تهیه کنید.

پوشاک و لباس عروس و داماد

مقصد بعدی ما مغازه فروش پوشاک است. در این مراکز سرتان حسابی شلوغ است و لیست بلند بالایی باید تهیه کنید. دو دست لباس مجلسی برای عروس خانم جزو اولویت هستند. کفش مجلسی و اسپرت، مانتو، روسری، کیف، لباس عروس ، لباس راحتی ،لباس خواب همه و همه را در این مراکز می توان یافت و خریداری کرد. لیست خرید آقا داماد ها هم به جز لباس دامادی، پیراهن، کفش، ست کیف و کمربند، کراوات، پاپیون، لباس راحتی، لباس زیر، لباس خواب، لباس اسپرت از شلوار و پیراهن گرفته تا شلوار جین و پارچه ای است.

آینه شمعدان

این رسم تاریخی کشور برای روشن ماندن سوسوی زندگی با شمع و روشنی جلای آیینه آمیخته است.

پارچه چادر عروس

بد نیست در همان حوالی سری به مغازه پارچه فروشی زده و قواره چادری سفید برای عقد عروس خانم تهیه کنیم که با سر کردنش سفید بختی و خوشبختی برای عروس به ارمغان بیاورد.

بیشتر بخوانید
ایده‌هایی جذاب برای تهیه گیفت عروسی

خرید آقا داماد

خرید ست تمام و کمال ماشین ریش تراش به همراه افتر شیو، کف ریش و ست شیو، عطر اسپری و مام به دلخواه، کرم مرطوب کننده، ژل شستشوی صورت مردانه و … همه و همه جزوی از این لیست بلند بالاست که همه را در یک مغازه فروش لوازم بهداشتی و آرایشی می توان یافت.

لوازم آرایشی و بهداشتی

نوبت به خرید قسمت جذاب ماجرا یعنی خرید لوازم آرایشی بهداشتی می رسد. هر زن و مردی بلا استثنا عاشق خرید این محصولات هستند. اول از خرید های عروس خانم شروع می کنیم. خرید ست لوازم آرایشی شامل کرم پودر، پنکک، سایه، رژ گونه، رژ، شات رژ گونه، خط چشم، ریمل، خط لب، کرم مرطوب کننده شب و روز و‌ تونر پاک کننده آرایش، ژل شستشو ی صورت و… می شود. عطر دلخواه، اسپری و مام بنا به سلیقه عروس خانم، لیست بعدی خریدند.

ست حوله و چمدان

تقریبا تمام وسایل و احتیاجات عروس و داماد خریداری شده اند به جز ست حوله. اکثر ست حوله ها شامل حوله تن پوش، حوله استخری، حوله دست و صورت و دمپایی بعد حمام هستند که با خرید دو دست ست جنس عالی کارتان راحت شده و خریدتان تکمیل می شود. تمام این وسایل راخریدید و نهایتا با شاپینگ بگ می توانید تا منزل انتقال داده و حمل کنید. با خرید دو چمدان شیک، در کنار رفع احتیاج چمدان برای مسافرت، وسایل نو را می توانید درون آن قرار داده و به صورت شیک تری تا منزل تازه تان حمل کنید.

خرید عروسی

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد